Новини

 

НОВИНИ

Від сьогодні стартує акція з профілактики та раннього виявлення раку шийки матки та молочної залози
13.10.2008

Сьогодні, 13 жовтня управління охорони здоров’я Львівської міської ради розпочинає акцію з профілактики та раннього виявлення раку шийки матки та молочної залози. Під час акції кожна жінка зможе пройти огляд у територіальній поліклініці.Впродовж останніх років у Львові зберігається високий рівень захворюваності на рак молочної залози та щороку зростає кількість нових випадків захворюваності на рак шийки матки.
Протягом двох тижнів кількість оглядових кабінетів у поліклініках буде більшою. Усім необхідним для огляду жінок поліклініки забезпечує управління охорони здоров’я.

З метою покращення діагностики захворювань шийки матки управління охорони здоров'я Львівської міської ради для жіночих консультацій 6 міської лікарні, 2 міської поліклініки, Центру патології шийки матки 3 міської лікарні у 2007 році та для 1,4,5 міських поліклінік і 1 міської лікарні у 2008р. придбало кольпоскопи з відеосистемою, завдяки чому можлива фіксація зображення для подальшого аналізу і діагностики на комп'ютері, створення бази даних, проведення консультацій. З міського бюджету цього року на придбання медичного обладнання для дитячих та акушерських стаціонарів було виділено 3,5 млн. грн. та 4 млн. грн. - на ремонти приміщення.

Минулого року під час проведення акції було обстежено 15 613 жінок, з них у 1400 осіб виявлено захворювання.

За матеріалами прес-служби Львівської міської радиНазад до списку

© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.