КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

Все, що потрібно знати про UGG
16.08.2017

Коли розмова заходить про уггах, здається, є три види людей. Ті, хто любить уггі, ті, хто ненавидять уггі, і ті, хто просто не знають, що таке уггі. Але, коли вони дізнаються, вони потрапляють в одну з перших двох категорій. Отже, спочатку давайте звернемося до тих з вас, хто ще не знає, що таке чоботи UGG. А потім поговоримо про догляд за уггами і з чим носити уггі.

Ugg - що це таке?

Традиційне поняття слова "Ugg" - це чоботи зроблені з австралійської овчини. Під час Другої світової війни, льотчики носили зручні теплі чоботи, так само подобу сучасних уггі носили фермери в Австралії ще в 1930 році, бажаючи зберегти свої ноги в теплі. У 1960-х уггі почали використовувати австралійські серфери, зігріваючи ноги після холодних вод Австралії. Жителі Австралії часто носили уггі удома в теплу зиму. Приблизно в той же час кілька австралійських компаній взуття, які як і раніше роблять ці чоботи, зареєстрували торгову марку "UGG Australia". Так що багато австралійських виробників взуття зараз займаються продажем взуття, офіційно відомої як "уггі" - «австралійські чоботи». Не важливо, як ви будете їх називати, «австралійські валянки» або «уггі», вони неймовірно теплі і м'які, і стали головних хітом у знаменитостей і модних будинків, протягом останніх кількох років. Опра, Періс Хілтон, і назка інших знаменитостей визнані фанатами уггі.

Виникнення назви "Ugg"

Протягом багатьох десятиліть "Ugg" було загальним терміном, використовуваним для чобіт з овчини, зроблених в Австралії. Це слово було настільки поширеним, що було занесено в австралійський словник. Але в Сполучених Штатах, коли люди говорять "уггі", вони зазвичай мають на увазі чоботи вироблені «Deckers Outdoor Corporation», її дочірньою компанією "UGG Australia." Так що якщо ви, подорожуючи по світу говорите про взуття, то краще знати, що, термін "Ugg" використовується, як і австралійські чоботи з овчини, так і популярна торгова марка взуття.

Фасон Ugg

Уггі випускаються в короткій і високою версіях. Жіночі уггі, про які можна дізнаися на сторінці https://uggaustralia.in.ua/women, доступні в кольорах від рожевого і фіолетового, до пісочного і коричневого, а чоловічі доступні в більш нейтральних тонах.

Коли носити Ugg

Уггі підходять для теплої погоди, і прекрасно підходять для холодної погоди (до -30 градусів) - але, не потрібно носити їх в надмірно брудну або вологу погоду. Якщо ви потребуєте в теплі під час прогулянки навколо будинку або по місту, чоботи UGG стануть ідеальним рішенням.

З чим носити уггі

Для дівчаток і жінок, уггі виглядають фантастично з облягаючими джинсами, заправлені в уггі, або з короткими спідницями з непрозорими колготками або на голі ноги. Для хлопців, уггі відмінно підійдуть до джинсів. Уггі можна носити на босу ногу, навіть у дуже холодних умовах.

Як доглядати за уггами

Виробники UGG пропонують cредства, спеціально призначені для очищення і захисту уггі. Краще використовувати тільки рекомендовані виробником засоби для захисту ваших чобіт, оскільки альтернативні засоби для чищення можуть пошкодити уггі.Назад до списку

13:21 ( 5.07.2022)
Listed the most profitable smartphones for resale

08:46 (28.06.2022)
Scholz declared the impossibility of previous relations with Russia

08:43 (28.06.2022)
Canada imposes new sanctions against Russia

08:33 (28.06.2022)
NATO decided to increase the number of rapid reaction forces

08:29 (28.06.2022)
WHO reveals number of monkeypox cases

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

Lolitastad Stockholm, Sweden Flyttstädning i Stockholm - Städhjälp från Lolita Städ We are cleaning company located in the Stockholm city, Sweden
Interested in Muslim Marriage? Check out Muslims4Marriage.com
Shop for your new or used Chevy, Ford, Ram, or GMC lifted trucks for sale at OnlyLiftedTrucks.com

no news in this list.

no news in this list.

08:20 (28.06.2022)
It became known about Biden's plans to extend the mission of the US military in Poland

08:14 (28.06.2022)
Johnson urged Russian scientists to move to Britain

07:44 (28.06.2022)
Finland closed the project for the construction of a nuclear power plant with the participation of Russia

12:49 (27.06.2022)
Модель покинула коханого за заборону брати участь у конкурсі на найкращі сідниці

12:07 (27.06.2022)
Роналду зацікавилися у «Челсі»

Блок статей, Каталог статтей

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня