КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

Кандидат у мери Львова Куйбіда більш ніж на 4% випередає Садового... і майже стільки ж програє йому
8.03.2006

Як поінформував керівник Центру "Соцінформ" Олексій Антипович, лідерами перегонів на виборах міського голови Львова і надалі залишаються Василь Куйбіда і Андрій Садовий. Різниця в їхніх рейтингах за останній місяць зросла і становить 4,9% на користь Василя Куйбіди.Якщо така тенденція збережеться протягом останнього передвиборчого місяця, то Василь Куйбіда стане одноосібним лідером перегонів. На даний момент з впевненістю все ж можна говорити тільки те, що вже ніхто з претендентів, окрім вже названих двох лідерів, не зможе реально позмагатися за посаду міського голови.
   Вихід з мерських перегонів Тараса Стецьківа, Олександра Сендеги та Любомира Буняка і поява повного списку кандидатів на цю посаду дещо підвищила відсотки основних двох претендентів, водночас, незначно, але все ж зменшила відсотки таких кандидатів як Петро Писарчук, Олександр Гудима та Богдан Федоришин. Натомість відсоток тих, хто не визначився - не зменшився і на даний момент становить 16,10%. І саме ця категорія (ті, що не визначились за кого голосувати) може відіграти вирішальну роль у тому, хто стане наступним міським головою Львова.
   Результати подано за даними опитування населення Львова, яке було проведене Центром „СОЦІОІНФОРМ” з 23 лютого по 5 березня 2006 р. Опитано 1000 респондентів, які репрезентують доросле населення Львова, віком від 18 років. Помилка репрезентативності дослідження становить +/- 2,2%.
   Метод дослідження – особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником. Вибірка – багатоступенева, стратифікована з використанням випадкового відбору респондентів на останньому щаблі. Квотами у вибірці були – вік, стать і освіта.

   Водночас за даними іншого опитування, проведеного 4 березня на замовлення ЛОГО КВУ, на запитання «Якби вибори міського голови Львова відбулися завтра, то за яку кандидатуру ви б проголосували?» 31,2% респондентів відповіли, що віддали б свої голоси за Андрія Садового. За Василя Куйбіду проголосувало б 27,4%.
   Щодо інших претендентів на посаду мера Львова, то голоси розподілилися б так: за Петра Писарчука – 6,3%, Олексу Гудиму – 3,3%, Богдана Федоришина – 1,7%. Натомість не змогли відповісти 20,0% респондентів, «проти всіх» проголосувало б 5,1%.
   На думку голови ЛОГО КВУ Романа Кошового, який сьогодні репрезентував результати соціологічного дослідження, високий показник респондентів, які поки що не визначилися зі своїми симпатіями щодо майбутнього мера, – це нормальна ситуація для нашого регіону. «10% виборців приймають рішення безпосередньо у кабінці для голосування. Тому на виборах цей показник зміниться», – додав він.
   Замовник опитування – КВУ, виконавець – компанія TNS Ukraine. Розмір вибірки – 1000 осіб віком 18 років і старше. Метод – індивідуальне телефонне інтерв’ю. Похибка вибірки – 3,2%.

 
  Таку розбіжність у результатах експерти пояснюють тим, що друге опитування реалізовувалося методом телефонного інтерв’ю. А, як відомо телефонізація львова є далекою від 100%-вої, тому переше опитування усе-таки вважається точнішим.Назад до списку

09:04 ( 7.09.2022)
Правила та умови використання бездепозитних бонусів

08:31 ( 7.09.2022)
Путін може скористатися звітом МАГАТЕ про ЗАЕС і запустити процес, аналогічний "Мінську"

16:16 (31.08.2022)
ЄС повністю не заборонить в'їзд росіянам, але ускладнить його - Сійярто

()
Під колесами дизель-поїзда сполученням «Львів - Ківерці» загинув 28-річний хлопець

()
У Львові за кермом спімали п'яного прокурора

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

Lolitastad Stockholm, Sweden Flyttstädning i Stockholm - Städhjälp från Lolita Städ We are cleaning company located in the Stockholm city, Sweden
Interested in Muslim Marriage? Check out Muslims4Marriage.com
Shop for your new or used Chevy, Ford, Ram, or GMC lifted trucks for sale at OnlyLiftedTrucks.com

no news in this list.

no news in this list.

()
Поліцейські знайшли водія, що на смерть збив 19-річну дівчину на трасі Львів-Шегині

Блок статей, Каталог статтей

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня