КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

КВУ закликає всіх учасників виборів відмовитися від будь-яких порушень
27.03.2006

Комітет виборців України закликає всіх учасників виборів відмовитися від будь-яких порушень і провести ці вибори в повній відповідності до норм чинного законодавства і міжнародних стандартів. Про це йдеться в заяві КВУ, повідомляють «Українські Новини».КВУ відзначає значне поліпшення атмосфери, в якій проходять ці вибори, порівняно з попередніми.
   Комітет відзначає відповідальну, за невеликим винятком, роботу членів виборчих комісій, більшість з яких вчасно почали процес голосування і, всупереч деяким прогнозам, не дали зірвати вибори через відсутність кворуму.
   Разом з тим КВУ в деяких випадках зафіксував порушення виборчого законодавства, незаконні дії з бюлетенями або виборчою документацією, саботаж членами комісій своїх обов’язків.
   КВУ вважає, що Центральна виборча комісія та правоохоронні органи оперативно реагують на інформацію про ці порушення і намагаються в межах своєї компетенції виправити всі недоліки.
   Комітет нагадує, що з 25 березня набули чинності зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінальний і Кримінально-процесуальний кодекси, згідно з якими розширено перелік правопорушень, за які передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність.
   Зокрема, передбачено адміністративну відповідальність за ненадання головою комісії виборчого протоколу особам, які мають право його отримати.
   Тепер також настає кримінальна відповідальність за перешкоджання офіційним спостерігачам, за крадіжку, незаконну передачу іншій особі виборчих бюлетенів, знищення скриньки для голосування з бюлетенями і підписання членами комісій виборчого протоколу до остаточного підрахунку голосів.
    Нагадаємо, що в неділю проходять вибори до Верховної Ради, Верховної Ради Криму, обласних, міських, районних, районних в містах, селищних, сільських рад, а також сільських, селищних та міських голів.Назад до списку

()
Під колесами дизель-поїзда сполученням «Львів - Ківерці» загинув 28-річний хлопець

()
У Львові за кермом спімали п'яного прокурора

()
Поліцейські знайшли водія, що на смерть збив 19-річну дівчину на трасі Львів-Шегині

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня