КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

Львівські соціалісти повідомлять Мороза, Президента і всіх про те, що «львівська влада… організувала системне фальшування результатів го
8.04.2006

Львівський обласний комітет СПУ прийняв заяву-звернення до галичан, в якій йдеться про порушення, що відбувалися під час виборів. «Знову до влади шляхом обману прийдуть олігархічні клани, але тепер з блоків «Нашої України» та БЮТ», – йдеться у заяві соціалістів.«Теперішня влада не виправдала наші сподівання та виявилася нездатною організувати та провести чесні і демократичні вибори, починаючи з формування і організації роботи виборчих дільниць, де наші співвітчизники змушені були простояти не одну годину. Сьогодні повторюються злочини минулої влади, знову ніхто не рахується з громадською думкою, інтересами громадян, а зазіхання влади на права і свободи людей прийняли цинічний характер.
   Як не прикро констатувати, але це здійснюють саме представники національно-демократичної коаліції, з якою ми відстоювали нашу перемогу на Майдані. Владі на Львівщині, яка сховалася під прапорами виборчого блоку «Народний Союз Наша Україна», яка використала ім’я Президента України, не цікаво знати думку і позицію своїх громадян, адже амбіції окремих осіб виявилися більш ціннішими, ніж ідеали Майдану, а бажання за будь-що утримати владу затьмарило їм здоровий глузд та страх кримінальної відповідальності перед Законом.
   Про це свідчить аналіз проведення на Львівщині виборів 26 березня ц.р., а особливо роботи виборчих дільниць і комісій з підрахунку голосів виборців, де львівська влада використала адміністративний ресурс та організувала системне фальшування результатів голосування з тим, щоб не допустити в органи місцевого самоврядування представників соціалістів та інших демократичних партій України.
   Ми виявили на багатьох виборчих дільницях в протоколах і даних на сервері ЦВК перекручення результатів підрахунку голосів виборців, перекладання виборчих бюлетенів від «маленьких» партій до «великого» блоку «Наша Україна» та блоку БЮТ.
   Така ж фальсифікація зроблена по результатах голосування виборів голови міської ради Львова по кандидату Василю Куйбіді, якого ми підтримували, а «голоси» якого відали іншому слухняному кандидату.
   Ми та інші партії і блоки подали скарги та протести в комісії з цього приводу, пікетуємо обласну адміністрацію з вимогою не допустити фальсифікації результатів виборів, направляємо позови в суди. Але при такому потужному адмінресурсі годі чекати справедливості», – йдеться у заяві ЛОК СПУ.
   Перший секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов запевнив, що він повідомить про всі порушення лідера СПУ Олександра Мороза і Президента України. «Я пишу лист Президенту. Я не хочу мстити Олійнику, а хочу показати справжнє лице місцевої влади», – зазначив Є.Таліпов. Також він зазначив, що повідомить про це усі посольства і консульства. «Передусім будуть повідомлені про те, що твориться на Львівщині посольства США, Німеччини, Великобританії та Росії», – додав Є.Таліпов.Назад до списку

08:46 (28.06.2022)
Scholz declared the impossibility of previous relations with Russia

08:43 (28.06.2022)
Canada imposes new sanctions against Russia

08:33 (28.06.2022)
NATO decided to increase the number of rapid reaction forces

08:29 (28.06.2022)
WHO reveals number of monkeypox cases

08:20 (28.06.2022)
It became known about Biden's plans to extend the mission of the US military in Poland

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

Lolitastad Stockholm, Sweden Flyttstädning i Stockholm - Städhjälp från Lolita Städ We are cleaning company located in the Stockholm city, Sweden
Interested in Muslim Marriage? Check out Muslims4Marriage.com
Shop for your new or used Chevy, Ford, Ram, or GMC lifted trucks for sale at OnlyLiftedTrucks.com

no news in this list.

no news in this list.

08:14 (28.06.2022)
Johnson urged Russian scientists to move to Britain

07:44 (28.06.2022)
Finland closed the project for the construction of a nuclear power plant with the participation of Russia

12:49 (27.06.2022)
Модель покинула коханого за заборону брати участь у конкурсі на найкращі сідниці

12:07 (27.06.2022)
Роналду зацікавилися у «Челсі»

11:30 (27.06.2022)
Джокович висловився про можливу перепустку US Open

Блок статей, Каталог статтей

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня