КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

Чи вдасться Тимошенко перемогти в боротьбі за Фонд держмайна? Думки експертів
6.06.2008

5 червня народний депутат від БЮТ, призначений урядом виконувачем обов`язків голови Фонду держмайна, Андрій Портнов зняв свою кандидатуру на посаду голови ФДМУ.   У зв’язку з цим «Центр досліджень політичних цінностей «АКСІА»» звернувся до політичних експертів з питанням:   «Чи вдасться Тимошенко перемогти в боротьбі за Фонд держмайна?»Андрій ЄРМОЛАЄВ (президент Центру соціальних досліджень «Софія»):

„Думаю, що це була прогнозована подія. Ця тема постала відразу, коли пан Портнов зайняв жорстку антипрезидентську позицію і став фігурою конфлікту. Було очевидно, що питання Фонду держмайна це не лише питання контролю за приватизаційним процесом, але ще й питання певних політичних символів і дивідендів. Президент зробить все, щоб не допустити приходу до Фонду держмайна відвертого протимошенківського політика.

Вважаю, що з точки зору перспективи навряд чи стане можливим призначення на цю посаду людей, які займаються активною публічною діяльністю і презентують оточення Тимошенко. Швидше за все, мова буде йти про кадровий компроміс, і на цю посаду буде просуватись хтось з нинішніх бюрократів, які працюють в Фонді держмайна. Рішення нейтральне, але врешті-решт воно буде на користь Президента”.

Вадим КАРАСЬОВ (директор Інституту глобальних стратегій):

„Тимошенко вже не змогла перемогти, тому що призначити Портнова і провести приватизаційний процес Одеського припортового заводу їй не вдалось. І взагалі останнім часом переможна фортуна не посміхається прем’єр-міністру та її блоку, а політичний вітер слабо дме в її політичні і прем’єрські паруса. Що стосується кандидатури Портнова, то з самого початку було зрозуміло, особливо після ряду його заяв, що головою Фонду держмайна він не буде.

Інша справа, що на цю посаду може бути висунутий інший бютівець, але із стану поміркованих, компромісних кандидатур. Таким чином, у Тимошенко з`являється шанс хоча б на останньому етапі кадрово-приватизаційної епопеї звести змагання в овертаймі в нічию”.

Олександр МЄДВЄДЄВ
(директор політичних програм Центру досліджень політичних цінностей «АКСІА»):

«Пост главы ФГИ стал публично раскрученной политической позицией и поэтому борьба за данное место приобретает не только материальное, но и моральное значение. Если БЮТ удастся провести своего кандидата на этот пост, это улучшит моральное состояние электората Тимошенко. Сохраняются риски конвертирования приватизационных средств в социальные дотации. Все это те факторы, которые останутся основными рисками для пропрезидентской команды. Кроме того, не найдены нейтральные фигуры кандидатов, которые бы могли сбалансировать приватизационные интересы БЮТ, НУНС и Партии регионов. А на данный момент роль такой формально нейтральной фигуры выполняет представитель Соцпартии.

На мой взгляд, отказ Портнова выглядит вполне логично. БЮТ после поражения в Киеве необходимо перегруппировать усилия и выработать новую линию сотрудничества с Секретариатом Президента. А конфликтная фигура Портнова будет только мешать прощупыванию неконфликтных площадок
».

Микола МИХАЛЬЧЕНКО (президент Української Академії політичних наук):

„Портнов вже декілька разів заявляв про те, що зніме свою кандидатуру. І він це зробив правильно, оскільки вважається, що існує індивідуальний конфлікт між Портновим, як депутатом Верховної Ради, і Президентом. Це прізвище не є загальнопідтримуваним парламентською коаліцією. І він міг би не набрати голоси у Верховній Раді. Правильною є думка, що треба шукати іншу кандидатуру, яка об`єднає обидва крила парламентської коаліції. А прем’єр-міністр має шанси знайти таку кандидатуру і запропонувати її Президенту. Треба провести додаткові консультації”.

Олексій ГАРАНЬ (професор політології, науковий директор Школи політичної аналітики НаУКМА):

„Це мудре рішення. Воно свідчить про прагнення досягти компроміс і зараз м’яч на полі «Нашої України», на полі Президента. Знявши кандидатуру Портнова, БЮТ показав, що готовий шукати компроміс. І я думаю, що зараз партнерам по коаліції буде важче відмовитись від наступної запропонованої кандидатури, бо це стане певним іміджевим програшем”.


Джерело: І-РЕПОРТЕР.Назад до списку

13:21 ( 5.07.2022)
Listed the most profitable smartphones for resale

08:46 (28.06.2022)
Scholz declared the impossibility of previous relations with Russia

08:43 (28.06.2022)
Canada imposes new sanctions against Russia

08:33 (28.06.2022)
NATO decided to increase the number of rapid reaction forces

08:29 (28.06.2022)
WHO reveals number of monkeypox cases

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

Lolitastad Stockholm, Sweden Flyttstädning i Stockholm - Städhjälp från Lolita Städ We are cleaning company located in the Stockholm city, Sweden
Interested in Muslim Marriage? Check out Muslims4Marriage.com
Shop for your new or used Chevy, Ford, Ram, or GMC lifted trucks for sale at OnlyLiftedTrucks.com

no news in this list.

no news in this list.

08:20 (28.06.2022)
It became known about Biden's plans to extend the mission of the US military in Poland

08:14 (28.06.2022)
Johnson urged Russian scientists to move to Britain

07:44 (28.06.2022)
Finland closed the project for the construction of a nuclear power plant with the participation of Russia

12:49 (27.06.2022)
Модель покинула коханого за заборону брати участь у конкурсі на найкращі сідниці

12:07 (27.06.2022)
Роналду зацікавилися у «Челсі»

Блок статей, Каталог статтей

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня