КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

Чи відправлять уряд Тимошенко у відставку? Думки експертів
24.06.2008

20 червня Партія регіонів зареєструвала в парламенті проект постанови про відповідальність Кабінету Міністрів.   У зв’язку з цим «Центр досліджень політичних цінностей «АКСІА»» звернувся до політичних експертів з питанням:   «Чи відправлять уряд Тимошенко у відставку?»Віталій КУЛИК (директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства):

„Є ймовірність розвитку таких подій. Проте я сумніваюсь, що Верховна Рада зможе проголосувати по цьому питанню. Неголосування може бути як технічне, тобто блокування трибуни, так і шляхом затягування процедури, перенесення питання на наступну сесію – на вересень місяць. Отже, є багато перешкод на цьому шляху і, швидше за все, не вдасться провести заплановане, оскільки немає консенсусу між основними політичними гравцями стосовно конфігурації майбутньої коаліції. Поки що важко говорити хто візьме на себе політичну відповідальність”.

Тарас БЕРЕЗОВЕЦЬ (Директор PR-групи «Politteh
»):

„Існує різнопланова інформація стосовно наявності чи не наявності голосів. Принаймні говорять, що голосів за відставку уряду вже зібрано достатньо – їх кількість перевищує 226 голосів. Проте сама сутність питання, яке виникло саме зараз, натикається на низку складних моментів. Відправивши уряд у відставку, потрібно створювати нову коаліцію, а голосів для утворення нової бракує. Тому навіть якщо буде висловлена недовіра чинному уряду, він залишатиметься в ранзі виконуючого обов’язків до того моменту, поки не буде сформована нова коаліція.

І навіть призначення дострокових виборів цієї проблеми не розв’яже. Уряд Тимошенко продовжить керувати на час проведення передвиборчої кампанії, що прикро для організаторів її відставки. Саме уряд Тимошенко матиме всі важелі для керування насамперед соціальними виплатами. Я вважаю, що до моменту поки не буде набрано 37 голосів у складі фракції НУНС, сенсу відправляти уряд у відставку немає.

Чому Партія регіонів обрала саме цей момент? Якщо не зробити цього зараз, наступна можливість буде надана лише у вересні місяці, коли відкриється чергова сесія ВР. А економічна ситуація починає потроху виправлятись, уповільнюються інфляційні процеси. І тому план був переглянутий. Наразі у відставці зараз більше зацікавлений глава президентського секретаріату, аніж Партія регіонів. Саме тому він прискорив всі процеси стосовно ініціювання відставки.

Питання відставки уряду буде пов’язане з питанням дострокових виборів. Педалюється пришвидшене створення структур на місцях Єдиного Центру. Бачимо, що партія Кінаха вже влилась в Єдиний Центр, фактично до роботи Єдиного Центру вже долучилась команда Черновецького. Робиться ставка на знищення НУНС. В такому випадку навіть якщо Тимошенко набере ту саму кількість голосів і пройде «Народна Самооборона», їм забракне голосів для створення коаліції”.

Олександр МЄДВЄДЄВ
(директор політичних програм Центру досліджень політичних цінностей «АКСІА»):

„Скорее всего, правительство не будет распущено, но ему предстоит работать в сложном подвешенном состоянии. Но даже если в ближайшее время мы получим на выходе предпосылки реальной отставки, мы выясним, что уже на сегодняшний момент исполнительная и законодательная ветви власти вышли на ситуацию обнуления, политические ставки ПР и БЮТ сравнялись. Но это не паритетное обнуление. Выйти из ситуации обнуления может действующий премьер, уводя с собой в оппозицию свою политическую силу. Войти в эту ситуацию желает Партия регионов, у которой все в порядке с электоральной базой и любые негативы исполнительной власти вполне покроются их экономическим лидерством в Украине. Система власти обнулена под президентское усиление на фоне парламентской импотенции. На руках у Ющенко оказались весомые козыри последнего решения. Поскольку, на мой взгляд, такой союз как Тимошенко-Ахметов на сегодня представляется политическим фэнтези”.


Олександр ПАЛІЙ
(політолог, експерт Інституту зовнішньої політики Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ України):

„Шансів 50 на 50, якщо не 60 на 40. З одного боку, для того, щоб відправити уряд у відставку необхідне бачення перспективи подальшого розвитку подій. Якщо уряд відправлять у відставку, під час розмов про нову коаліцію, Партія регіонів може жорстко наполягти, що прем’єром має бути або Янукович, або якась подібна фігура. І тоді результати цієї маніпуляції і для Президента і для ЄЦ будуть нівельовані. Доки немає конкретної домовленості, доти і не буде голосування за відставку Тимошенко.

Крім того, є найважливіше питання для Секретаріату Президента – підставити під повний контроль «Нашу Україну», щоб ця фракція дала голосування за нову коаліцію. Я думаю, що на нові вибори Секретаріату немає чого йти. Тому, питання відставки прем’єра ще не вирішене”.


Джерело: І-РЕПОРТЕРНазад до списку

13:21 ( 5.07.2022)
Listed the most profitable smartphones for resale

08:46 (28.06.2022)
Scholz declared the impossibility of previous relations with Russia

08:43 (28.06.2022)
Canada imposes new sanctions against Russia

08:33 (28.06.2022)
NATO decided to increase the number of rapid reaction forces

08:29 (28.06.2022)
WHO reveals number of monkeypox cases

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

Lolitastad Stockholm, Sweden Flyttstädning i Stockholm - Städhjälp från Lolita Städ We are cleaning company located in the Stockholm city, Sweden
Interested in Muslim Marriage? Check out Muslims4Marriage.com
Shop for your new or used Chevy, Ford, Ram, or GMC lifted trucks for sale at OnlyLiftedTrucks.com

no news in this list.

no news in this list.

08:20 (28.06.2022)
It became known about Biden's plans to extend the mission of the US military in Poland

08:14 (28.06.2022)
Johnson urged Russian scientists to move to Britain

07:44 (28.06.2022)
Finland closed the project for the construction of a nuclear power plant with the participation of Russia

12:49 (27.06.2022)
Модель покинула коханого за заборону брати участь у конкурсі на найкращі сідниці

12:07 (27.06.2022)
Роналду зацікавилися у «Челсі»

Блок статей, Каталог статтей

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня