КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

Електронні ЗМІ Львова. Погляд з боку штабів кандидатів
9.10.2004

Розпитував Василь Варгас, КуПолПеред кожними виборами спостерігається шквал критики на адресу засобів масової інформації. Їх звинувачують у необ’єктивності, заангажованості, продажності. За соціологічними опитуваннями найбільший вплив на виборців мають електронні ЗМІ, саме вони найбільшою мірою формують громадську думку і від їх позиції багато в чому залежить результат виборів. Репортер КуПола звернувся до керівників обласних штабів провідних кандидатів у президенти з проханням подати свою точку зору стосовно позиції електронних ЗМІ Львова на цих виборах і, зокрема, Львівського державного телебачення, на адресу якого лунає чи не найбільше критики.

Юрій Кріль прес-секретар штабу Януковича: На мою думку, люди на сьогодні добре орієнтуються хто за ким стоїть і кому належить те чи інше видання. Деякі ЗМІ заявляють - ми незалежні, ми об’єктивні, проте, якщо прослідкувати їхню політику, ми побачимо, що вони грають в одні ворота і насправді не є об’єктивними. Більшість регіональних і в тому числі електронних ЗМІ є заангажованими і часто вони розміщують матеріали лише після попередньої проплати, як політичну рекламу. Що ж до ЛТБ, то його критика є абсолютно безпідставною, просто з кожним ЗМІ треба відповідним чином працювати. На мою думку ЛТБ широко, об’єктивно і не заангажовано висвітлює діяльність кандидатів у президенти. Хочу також підкреслити, що рівень ЛТБ значно виріс після того, як його очолив Ярослав Іванович Климович.”

Іванка Попович, прес-секретар штабу Віктора Ющенка: Відносно Львівського державного телебачення, то воно дуже необ’єктивне, правда воно користується дуже малою популярністю. Наскільки мені відомо, його рейтинг складає всього1%. Ми зовсім не присутні на ЛТБ, вони не приходять на наші прес-конференції, на які ми їх запрошуємо. Крім того, керівник штабу Віктора Ющенка на Львівщині Петро Олійник має законних 20 хвилин на Львівському телебаченні, кожного місяця для висвітлення своєї діяльності. Цей час передбачений йому як депутату - мажоритарнику, але не зважаючи на всі мої особисті листи на ім’я ген директора ЛДТРК Ярослава Климовича з проханням призначити день і час для запису жодної позитивної відповіді немає, він тільки посилається на якісь роз’яснення невідомо ким і для чого видані”.

Євген Таліпов голова обласного штабу Олександра Мороза: Львівські журналісти на відміну від київських та й всіх інших журналістів України найбільш демократичні та об’єктивні. Так, вони теж працюють на замовлення, проте в них є все-таки якась журналістська етика, я це кажу як колишній журналіст.Назад до списку

08:46 (28.06.2022)
Scholz declared the impossibility of previous relations with Russia

08:43 (28.06.2022)
Canada imposes new sanctions against Russia

08:33 (28.06.2022)
NATO decided to increase the number of rapid reaction forces

08:29 (28.06.2022)
WHO reveals number of monkeypox cases

08:20 (28.06.2022)
It became known about Biden's plans to extend the mission of the US military in Poland

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

Lolitastad Stockholm, Sweden Flyttstädning i Stockholm - Städhjälp från Lolita Städ We are cleaning company located in the Stockholm city, Sweden
Interested in Muslim Marriage? Check out Muslims4Marriage.com
Shop for your new or used Chevy, Ford, Ram, or GMC lifted trucks for sale at OnlyLiftedTrucks.com

no news in this list.

no news in this list.

08:14 (28.06.2022)
Johnson urged Russian scientists to move to Britain

07:44 (28.06.2022)
Finland closed the project for the construction of a nuclear power plant with the participation of Russia

12:49 (27.06.2022)
Модель покинула коханого за заборону брати участь у конкурсі на найкращі сідниці

12:07 (27.06.2022)
Роналду зацікавилися у «Челсі»

11:30 (27.06.2022)
Джокович висловився про можливу перепустку US Open

Блок статей, Каталог статтей

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня